پنتا اکسید وانادیوم

پنتا اکسید وانادیوم با فرومول شیمیایی V2O5 عموما بنام وانادیا شناخته می شود. این ماده در حالت جامد به رنگ قهوه ای / زرد و در حالت محلول در آب به رنگ زرد نارنجی تیره دیده می شود. پنتا اکسید وانادیوم به دلیل عدد اکسایش بالای خود می تواند هم در نقش آموفتر و هم در نقش عامل اکسید کننده عمل کند. این ماده از دیدگاه صنعتی، مهمترین جایگاه را در میان ترکیب های مختلف وانادیوم دارا است و از همین رو محوریت اصلی تولید عموم ترکیب های جانبی وانادیوم بر روی استفاده از این ماده به عنوان ماده اولیه است.
پنتا اکسید وانادیوم ما قابلیت استفاده در واحد های پتروشیمی تولید کننده آمونیاک، در صنایع تولید کننده کاتالیست پنتا اکسید وانادیوم ، در صنایع تولید کننده فرو وانادیوم و صنایع تولید کننده سایر انواع محصولات جانبی وانادیوم را دارا می باشد. تمایز محصول تولیدی این شرکت، خلوص بسیار بالا و ناخالصی به میزان حداقلی برای کاربردهای مدنظر می باشد.
ما در اولین گام برای بازیافت محصولات ارزشمند، تولید پنتااکسید وانادیوم را از پسماند صنایع آغاز نموده ایم. وانادیوم یکی از فلزات کمتر شناخته شده درجهان که از اهمیت بالایی نیز برخوردار است و احتمالاً با افزایش تولید و مصرف انرژی های تجدید پذیر بدلیل استفاده گسترده از باتری های وانادیومی در حال افزایش است. با این حال، استفاده اولیه از وانادیوم به عنوان یکی از افزودنی های مهم در تولید فولادهای آلیاژی می باشد. فولادهایی که از تولید شمشیر تا موتورهای جت کاربرد دارند.
ما در شرکت عصر صنعت با تولید پنتا اکسید وانادیوم و امکان فروش به مشتریان می توانیم بخشی از نیاز شما به این ماده ارزشمند را پاسخگو باشیم. پنتا اکسید وانادیوم ما براساس متال بیس و با خلوص 99.5 درصد V2O5 و با کیفیت عالی به شکل پودر می تواند در اختیار مراکز تحقیقاتی و تولیدی قرار گیرد برای خرید و فروش پنتا اکسید وانادیوم وکسب اطلاعات بیشتر لطفا با بخش فروش تماس بگیرد ما آمادگی داریم تا در ارائه خدمات، همکاری گسترده ای را با مشتریان فراهم نماییم.
دیگر کاربردهای وانادیوم به شرح زیر می باشد :تولید آلیاژهای فولادی - تولید فرو وانادیوم (آلیاژ فولاد) - تولید کاتالیست وانادیوم - تولید رنگ - تولید شیشه سرامیک - تولید فلز خالص وانادیوم - تولید باطری- صنایع پتروشیمی

برای تولید محصولات اختصاصی و با کیفیت بالا جهت استفاده در صنایع مختلف ما محصول پنتااکسید وانادیوم پیور پلاس خود با درجه خلوص 99.5% و کمترین ناخالصی را پیشنهاد میکنیم. مشخصات این محصول را در تصویر زیر مشاهده میکنید.

خرید-پنتا-اکسید-وانادیوم

ما برای کاربردهای معمول به شما پنتا اکسید وانادیوم پیور خود را پیشنهاد میکنیم. این محصول با خلوص 98.5% می تواند برای بسیاری از کاربردهای صنعتی استفاده گردد. مشخصات این محصول را در تصویر زیر مشاهده می کنید.

فروش-پنتا-اکسید-وانادیوم